Nasze Sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

David Osuch
I miejsce w XIII festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”

Alicja Kuzia
wyróżnie w XIII festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”

Maja Gąsińska
I miejsce w I Mistrzostwach gminy Brwinów w biegach przełajowych

Alicja Kuzia
II miejsce w III Mistrzostwach UKS BUDO

Filip Gąsiński
III miejsce w III Mistrzostwach UKS BUDO

Jakub Jurkiewicz
III miejsce w III Mistrzostwach UKS BUDO

Julia Marek
I miejsce w konkursie na plakat teatralny 2017 pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego (kategoria 13 lat)

Maciej Kotala
I miejsce w konkursie na plakat teatralny 2017 pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego (kategoria 11 lat)

Zofia Pasoń
II miejsce w konkursie na plakat teatralny 2017 pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego (kategoria 12 lat)

Noah Isikli
II miejsce w konkursie na plakat teatralny 2017 pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego (kategoria 11 lat)

Maria Lipińska
III miejsce w konkursie na plakat teatralny 2017 pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego (kategoria 9-10 lat)

Brunon Lewandowski
III miejsce w konkursie na plakat teatralny 2017 pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego (kategoria 12 lat)

Jakub Kaczmarek
wyróżnienie w konkursie na plakat teatralny 2017 pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego (kategoria 9-10 lat)

Jakub Kaczmarek
laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Multitest 2017

Kacper Biniek
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Multitest 2017

David Osuch
bardzo dobry wynik w konkursie Maks matematyczny

Wojtek Walacik
dobry wynik w konkursie Maks matematyczny

Rok szkolny 2016/2017

Franciszek Hurda
I miejsce w ogólnopolskim konkursie Bazgroł Kategoria Komiks

Halszka Mlosek
I Miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym

David Osuch
- Nagroda Burmistrza Miasta Grodziska Mazowieckiego w XVII edycji Konkursu Recytatorskiego im. J. Iwaszkiewicza w Stawisku 17 "Światy Bolesława Leśmiana"
- finalista w Pangea. Top 20 spośród uczestników klas IV
- wyróżnie w Konkurs "Kangur Matematyczny"
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia
- dobry wynik w konkursie oraz darmowy udział w konkursie MAKS 2017 w Alfik Matematycznym - Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym edycja XXII
- bardzo dobry wynik w konkursie oraz darmowy udział w 4 edycji konkursu MAKS 2018 Maks Matematyczny - Internetowy Konkurs Matematyczny

Jakub Kaczmarek
laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego Olimpusek

Zosia Ciszek II miejsce w powiatowym konkursie "Sopranem i Basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

Maja Gąsińska wyróżnienie w powiatowym konkursie "Sopranem i Basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

Maja Hemerling wyróżnienie w powiatowym konkursie "Sopranem i Basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

Alicja Kuzia wyróżnienie w powiatowym konkursie "Sopranem i Basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

Marysia Adach wyróżnienie w powiatowym konkursie "Sopranem i Basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

Hubert Klimek wyróżnienie w powiatowym konkursie "Sopranem i Basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

Rok szkolny 2015/2016

Ogólnopolski konkurs Leon z matematyki

David Osuch – III miejsce

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

do drugiego etapu zakwalifikowali się Bartosz Rybarczyk i Cas Verkuyten

Konkurs plastyczny Baśniowe dźwięki Książenic

Alicja Kuzia – główna nagroda

Grodziski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III i VI

David Osuch, Franciszek Kurzepa, Bartosz Rybarczyk, Cas Verkuyten, Emilia Citków i Kacper Biedrzycki zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu

Konkurs Matematyczny dla klas VI organizowany przez Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

do drugiego etapu zakwalifikował się Cas Verkuyten

Konkurs plastyczny „Bezpieczny uczeń”

Klara Cygan

Rok szkolny 2014/2015

Maks matematyczny Internetowy Konkurs Matematyczny

Cas Verkuyten – I miejsce

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego

Noah Isikli – I miejsce
David Osuch – V miejsce

Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka

David Osuch - Grand Prix

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego OWL

Bartosz Rybarczyk – I miejsce

XV edycja Konkursu Recytatorskiego im. Jarosława Iwaszkiewicza

Bartosz Rybarczyk - Grand Prix

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – sprawdzian zintegrowany

Agata Chechłacz – I miejsce
Alicja Kuzia – I miejsce
Maria Gajewska vel Ołdakowska – II miejsce
Filip Gąsiński – IV miejsce
Maria Wojtkowiak – V miejsce
Laureaci:
Kamila Luśniewska, Aryan Khubchandani, Bartek Olejniczak, Kacper Biniek, Daivd Osuch

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – język angielski

Jan Godzina – II miejsce
Bartek Olejniczak – II miejsce
Alicja Kuzia – III miejsce
Laureaci:
Agata Chechłacz, Filip Gąsiński, Filip Grabas, Maria Gajewska vel Ołdakowska, Kamila Luśniewska, Kacper Biniek, Aryan Khubchandani , Maria Wojtkowiak

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Leon z matematyki

David Osuch – II miejsce

Ogólnopolski konkurs Zuch (test zintegrowany)

Maria Wojtkowiak – III miejsce
Jan Godzina – IV miejsce
Bartek Olejniczak – VI miejsce
Kuzia Alicja – VI miejsce

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

David Osuch – wynik bardzo dobry
Bartosz Rybarczyk – wynik dobry